• Консультація надається за умовою попереднього погодження, та з обов'язковим попереднім записом. 
    Telegram

Часті питання

Консультації

Який формат консультацій можливий?

Існує кілька варіантів проведення психологічних консультацій. Для жителів Харкова ви можете вибрати консультацію на повний робочий день у своєму кабінеті з психологом, що для більшості випадків є рекомендованим варіантом. Повна консультація проводиться також у форматі групової терапії. Заздалегідь дізнайтеся про майбутні групи для своєчасної реєстрації. Крім того, для вас буде дуже зручним варіантом вибрати консультацію з психологом в Інтернеті через Zoom, Skype або інший зручний для вас інструмент відеозв'язку. Онлайн-консультація можлива лише у відеоформаті.

Вартість

Вартість та форма оплати

Для консультацій віч-на-віч ви можете вибрати як грошові виплати, так і безготівковий спосіб оплати. Для групових психотерапевтичних груп будьте обережні, платіжна інформація міститься у реєстраційних формах. Онлайн-консультація оплачується перерахуванням коштів на карту чи поточний рахунок.

Географічне положення

І чи можлива консультація для тих, хто живе за межами України?

Завдяки сучасним засобам спілкування, не має значення, в якій точці земної кулі ви знаходитесь. Щоб отримати консультацію з психологом в Інтернеті, вам потрібно мати доступ до досить швидкого Інтернету та ноутбука чи смартфона з навушниками.

Мова

Якими мовами можлива консультація?

Ви можете отримати консультацію з психологом трьома мовами. Найчастіше це буде російська мова, але також я повністю вільно володію українською та англійською мовами. Ви можете вибрати одну з цих трьох мов, яка буде для вас найбільш зручною.
leafcrossmenu