• Консультація надається за умовою попереднього погодження, та з обов'язковим попереднім записом. 
    Telegram

Умови

У своїй психологічній практиці я дотримуюся деяких простих умов, і одна з найважливіших, це індивідуальний підхід. Перед тим, як записатися до мене на консультацію, ми проводимо з вами коротку попередню бесіду, щоб прояснити на самому базовому рівні ваш запит, і уточнити деякі агрегаційні деталі, такі як зручний для вас час.

Я завжди прагну враховувати побажання клієнта і тому в роботі і використовую гнучкий підхід для того, щоб по можливості максимально знаходити оптимальний і зручний для клієнта варіант, при збереженні принципу максимальної результативності зустрічей.

Важливо зауважити, що наша спільна робота з клієнтом часто може передбачати роботу над домашніми завданнями. Вам обов'язково потрібно буде виділяти для цього якийсь час.

Примітка. Відносини між психологом та клієнтом будуються виключно на професійній основі. Відносини дружнього чи партнерського характеру не передбачається. А тому я не заношу клієнтів у друзі у соціальних мережах. Я не розглядаю надалі і будь-яких спільних бізнес-проектів. У жодному разі не допускається будь-яке обговорення поточних проблем клієнта поза консультаційними зустрічами, або по телефону, у SMS, Messenger-ах, або e-mail тощо.

leafcrossmenu