• Консультація надається за умовою попереднього погодження, та з обов'язковим попереднім записом. 
  Telegram

Онлайн консультація психолога

Записатись ви можете залишивши свої контактні дані в цій формі для зворотнього звʼязку, або на сторінці контакти.

  Умови:
  Консультація надається за умовою попереднього погодження та з обов'язковим попереднім записом. Детальніше можна прочитати на сторінці Умови

  Конфіденційність:
  Конфіденційність є ключовим принципом у психологічному консультуванні. Вона передбачає, що інформація, отримана психологом від клієнта, не підлягає розголошенню. Це створює довірчі відносини між клієнтом та психологом, які є необхідними для ефективної терапії. Детальніше на сторінці Часті запитання.  

  Опис

  Онлайн консультация психолога по Zoom Skype Viber

  Онлайн Консультація психолога по Zoom Skype Viber

  Онлайн консультація психолога

  У разі неможливості очної зустрічі в кабінеті психолога онлайн консультація буде хорошим варіантом. За наявності простих технічних засобів таких як ноутбук або смартфон і досить швидкого інтернету онлайн консультація психолога практично нічим не поступається очній зустрічі. А тому що у мене ви можете отримати консультацію різними мовами, дозволяють розширити коло потенційних клієнтів, у тому числі з інших країн.

  При онлайн консультації вам точно також необхідно буде дотриматися деяких простих правил, які є спільними для всіх психологічних консультацій. Докладніше про це тут. Для зв'язку потрібно використовувати ту програму, яка вам більше подобається, але в будь-якому випадку це має бути не аудіо, а саме відео зв'язок, наприклад Zoom Viber або Skype.
  При виникненні додаткових питань можливо для вас буде корисним знайомитися з інформацією на сторінці "часті питання".

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Онлайн консультація психолога”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  leafcrossmenu