• Консультація надається за умовою попереднього погодження, та з обов'язковим попереднім записом. 
  Telegram

Психологічна тренінгова група

Записатись ви можете залишивши свої контактні дані в цій формі для зворотнього звʼязку, або на сторінці контакти.

  Умови:
  Консультація надається за умовою попереднього погодження та з обов'язковим попереднім записом. Детальніше можна прочитати на сторінці Умови

  Конфіденційність:
  Конфіденційність є ключовим принципом у психологічному консультуванні. Вона передбачає, що інформація, отримана психологом від клієнта, не підлягає розголошенню. Це створює довірчі відносини між клієнтом та психологом, які є необхідними для ефективної терапії. Детальніше на сторінці Часті запитання.  

  Опис

  Психологічна тренінгова група

  Психологічна тренінгова група, групова терапія має деякі певні переваги, дозволяє опрацьовувати більше коло питань у невимушеній обстановці і в значній мірі може підходити ширшому колу людей.

   

  Якщо вас цікавить групова терапія, ви можете записатися психологічну тренінгову групу на найближчий час, в який вона буде проводитися. Зробити це можна за попереднім записом. Кожна група має свою тему і тому вам необхідно зв'язатися зі мною, щоб я могла зробити для вас початкове введення в тему і прояснити початковий запит. ⓕ Групова терапія має деякі певні переваги, що дозволяє опрацьовувати більше коло питань у невимушеній обстановці і значною мірою може підходити ширшому колу людей.

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Психологічна тренінгова група”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  leafcrossmenu