• Консультація надається за умовою попереднього погодження, та з обов'язковим попереднім записом. 
  Telegram

Терапевтична група "Де мої крила?"

Записатись ви можете залишивши свої контактні дані в цій формі для зворотнього звʼязку, або на сторінці контакти.

  Умови:
  Консультація надається за умовою попереднього погодження та з обов'язковим попереднім записом. Детальніше можна прочитати на сторінці Умови

  Конфіденційність:
  Конфіденційність є ключовим принципом у психологічному консультуванні. Вона передбачає, що інформація, отримана психологом від клієнта, не підлягає розголошенню. Це створює довірчі відносини між клієнтом та психологом, які є необхідними для ефективної терапії. Детальніше на сторінці Часті запитання.  

  Опис

  У нашому психологічному клубі "Присутність" вже понад півроку діє терапевтична група "Де мої крила?", присвячена подолання апатії, неживості та застою. Дивно, що у пошуках крил ?- спрямованості, натхнення, ресурсів – ми з учасниками зустрічей постійно повертаємось до теми опори, укоріненості та заземленості.

  Коріння завжди виявляється насамперед крил. Як неможливо злетіти, не маючи твердого ґрунту під ногами, так не може бути й мови про те, щоб з енергією та ентузіазмом проживати своє життя, не розуміючи свого бекграунду, покликання, цінностей, прагнень.

  Хто я? Звідки я? Куди я йду? Без чого моє життя буде позбавлене сенсу? Відповіді на ці питання дають життя вагу, а творчому польоту - траєкторію та напрямок, що відрізняють його від безплідного пурхання. Запитання непрості, над ними доведеться попрацювати.

  Ми плануємо набір нового гурту "Де мої крила?". Коріння залишиться за кадром (але йде в комплекті). Запис через заявку на сайті (на сторінці контакти є контактна форма), телеграм або Інстаграм в директ.

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Терапевтична група "Де мої крила?"”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  leafcrossmenu